Film
Tři veteráni

Film Tři veteráni
  Trailer k filmu Tři veteráni Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Veselá filmová pohádka podle Jana Wericha pro malé i dospělé děti.
Trojice válečných vysloužilců dostane od lesních skřítků nečekané dary. Dělostřelec Pankrác obdrží kouzelný klobouk, dragoun Bimbác všemocnou harfičku a kuchař Servác bezedný váček se zlaťáky. Jejich život se rázem změní, avšak nejsou to jen změny příjemné. Trojici důvěřivých kumpánů totiž čeká nemilé překvapení ve svérázném království Monte Albo. Mazaná princezna Bosana a její královský otec jim zázračné předměty ukradnou. Po novém zásahu lesních skřítků, kteří chtějí veteránům pomoci, princezna ochutná ovoce ze stromu zvaného frňákovník a naroste jí dlouhatánský nos, který se bez přestání zvětšuje a putuje širým světem.

Hrají a postavy: Rudolf II. Hrušínský (Pankrác), Petr Čepek (Bimbác), Josef Somr (Servác), Vida Skalska (Bosana), Július Satinský (Král Pikola), Zdeněk Svěrák (Ministr)
Rok výroby: 1983
Hodnocení: 80 %
Vysíláno na: Seznam.cz TV
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська