Sledovat Peppa Pig online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Peppa Pig
  Sledovat 1303 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Rodinný
Režie:
Caillou Scott, Joris van Hulzen, Sarah Roper, Phil Hall, Neville Astley, Mark Baker
Hrají a postavy:
John Sparkes (komentátor), Morwenna Banksová (Mummy Pig / ...), Richard Ridings (táta prase), Oliver May (George Pig / ...), Alice May (George Pig / ...), Lily Snowden-Fine (Peppa Pig)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2004
Popis:
Vaše kamarádka Peppa je malé roztomilé prasátko v červené sukni. Ráda se baví s přáteli, je zvědavá, má ráda čokoládové zákusky a narozeninové oslavy i výlety, na kterých se něco dobrého jí. Nejvíc ale miluje, když je pořádné bláto. Protože, co může být na světě lepší zábava, než je skákání v blátivých kalužích?
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
Super RTL Super RTL Archív a všechna videa pořadů televize Super RTL online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski