Sledovat film Pohádky naruby - 1. část online

Přehrajte si film Pohádky naruby - 1. část HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, fantasy, komedie, rodinný Pohádky naruby - 1. část na ČT :D!
  Trailer k filmu Pohádky naruby - 1. část   Sledovat Pohádky naruby - 1. část online
Žánr:
animovaný, fantasy, komedie, rodinný
Režie:
Jan Lachauer, Jakob Schuh, Bin-Han To
Hrají a postavy:
Tamsin Greig (Babysitter / Miss Maclahose / Grandma), Dominic West (vlk), Rob Brydon (King / Rolf / Banker Pig), Bertie Carvel (Magic Mirror / Huntsman / Senior Dwarf), Gemma Chan (Sněhurka), Rose Leslie (Red Riding Hood)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2016
Popis:
Při příležitosti oslav stých narozenin autora dětských knih Roalda Dahla vytvořili v roce 2016 režiséři Jakob Schuh (Gruffalo) a Jan Lachauer (Pokoj na koštěti) dva animované speciály Pohádky naruby (Revolting Rhymes), natočené podle jeho stejnojmenné knihy z roku 1982. Zatímco každý ze šesti příběhů je založen na klasické pohádce, nakonec můžeme očekávat nečekaný zvrat v ději. Tak se nám představí v novém světle např. příběh o Červené Karkulce, o Sněhurce, o Popelce a dalších pohádkových postavách. Pohádky naruby (Revolting Rhymes) animačně spojují všechny tyto příběhy, ale zůstávají věrné Dahlově úžasné představivosti a jeho mistrnému vyprávění.
Sledujte na:
ČT :D

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.