O víle Arnoštce

O víle Arnoštce
  Trailer  k pořadu O víle Arnoštce
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu: O víle Arnoštce

Pohádková komedie o víle, která s půvabem a elegancí překračuje veškerá pravidla správného chování
Na lesním palouku je vše nachystáno k velké slavnosti. Rozpustilá víla Arnoštka by se měla co nejdříve co nejlépe provdat. Tu ale více než vdavky a nabízení nápadníci zajímá svět lidí. Co za tím bude? Jen víla Žofie pro ni má pochopení, ví totiž o tajné lásce Arnoštky k princi Adamovi. Zato Arnoštka si s tím hlavu neláme, s elegancí překračuje veškerá pravidla vílího chování a schází se s princem. Žofie přemýšlí, jak těm dvěma pomoci, víla Emilka žárlí a král zuří. Jak se ale nakonec ukáže, nemá vlastně proč.

Žánr: Pohádka, Komedie
Režie: Dušan Klein
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 69 %
Vysíláno na: ČT1

Recenze uživatelů:

Film mě získal hned při prvním shlédnutí.Ukazuje na říší nadpozemských bytostí lidské jednání. Láska,faleš,lidské vztahy.Herecké obsazení je výborné.Výborný výkon Lucky Vondráčkové a dalších herců.Pohádky pro děti jsou lepší,než akční filmy pro děti,kde se vraždí a ukazuje se krutost v té nejhorší formě.Doufám,že naši filmaři budou točit více takových filmů
90% avoksyr
... (no, i na tu Vondráčkovou se dá aspoň koukat) bohužel nemohou zachránit slabý scénář a místy snad až za podroušena stavěnou choreografii. Kouknout se na to snad dá (jednou!!!); asi nejvíce si 'užijí' lidé starší - právě výkony hereckých es - Freimanové, Maciuchové, Steinmasslové, Abrháma, Postráneckého, Skopala... ;)
20% mowla
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina