O víle Arnoštce

Sledovat
O víle Arnoštce
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

Pohádková komedie o víle, která s půvabem a elegancí překračuje veškerá pravidla vílího chování.
Na trůně pod starým košatým dubem sedává ustaraný král lesního palouku. Má na krku dvě holky, vlastně dvě víly na vdávání, a přesto, že vypadají celkem k světu, Arnoštka i Emilka zatím žádné štěstí neudělaly. Tak snad o té letošní velké slavnosti, co se právě chystá. Má přijet troll z dalekého severu a dokonce i mořský král! Na řadě s vdavkami je starší Arnoštka, jenže ta žádného nadpozemského mužského nechce. Vybrala si totiž už dávno sama - pohledného prince Adama z nedalekého zámku. A tak Arnoštka s elegancí překračuje veškerá pravidla vílího chování a s princem se tajně schází. Víla Žofie tuší, že na palouku bude dusno, Emilka žárlí a král se roztomile vzteká. Ale, jak se později ukáže, nemá vlastně ani proč.

Žánr: Komedie, Pohádka, Dětem
Režie: Dušan Klein
Hrají a postavy: Josef Abrhám, Hana Maciuchová, Lucie Plekancová Vondráčková (Arnoštka), Filip Tomsa, Veronika Freimanová, Svatopluk Skopal
Scénář: Šárka Baborovská, Jarmila Turnovská
Země: Česká republika
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 64 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko