Sledovat O víle Arnoštce online

Přehrajte si O víle Arnoštce online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
O víle Arnoštce
  Trailer k pořadu O víle Arnoštce   Sledovat O víle Arnoštce online
Žánr:
Komedie, Pohádka, Dětem
Režie:
Dušan Klein
Hrají a postavy:
Josef Abrhám, Hana Maciuchová, Lucie Plekancová Vondráčková (Arnoštka), Filip Tomsa, Veronika Freimanová, Svatopluk Skopal
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2002
Popis:
Pohádková komedie o víle, která s půvabem a elegancí překračuje veškerá pravidla vílího chování.

Na trůně pod starým košatým dubem sedává ustaraný král lesního palouku. Má na krku dvě holky, vlastně dvě víly na vdávání, a přesto, že vypadají celkem k světu, Arnoštka i Emilka zatím žádné štěstí neudělaly. Tak snad o té letošní velké slavnosti, co se právě chystá. Má přijet troll z dalekého severu a dokonce i mořský král! Na řadě s vdavkami je starší Arnoštka, jenže ta žádného nadpozemského mužského nechce. Vybrala si totiž už dávno sama - pohledného prince Adama z nedalekého zámku. A tak Arnoštka s elegancí překračuje veškerá pravidla vílího chování a s princem se tajně schází. Víla Žofie tuší, že na palouku bude dusno, Emilka žárlí a král se roztomile vzteká. Ale, jak se později ukáže, nemá vlastně ani proč.
Hodnocení:
65 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski