Sledovat Nevěsta s velkýma nohama online

Přehrajte si Nevěsta s velkýma nohama online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online Pohádka, Rodinný Nevěsta s velkýma nohama na !
  Sledovat Nevěsta s velkýma nohama online
Žánr:
Pohádka, Rodinný
Režie:
Viktor Polesný
Hrají a postavy:
Filip Čapka (král Pipin), Vilém Udatný (Renaud), Kamila Špráchalová (Pepinina mladší sestra Berta), Jiří Štěpnička (Akilon), Lenka Krobotová (Alista), Jitka Ježková (služka Anna)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2002
Popis:
Dobrodružná pohádka na motivy legendy o králi Pipinovi III. a Bertě, princezně uherské.

Král se chce oženit a na radu vévody Akilona se rozhodne ucházet o uherskou princeznu Bertu. Princezna má sice vadu na kráse - příliš velká chodidla - ale na tom Pipinovi málo záleží. Vzpomíná spíš na to, jak s Bertou kamarádil jako malý chlapec a už tehdy obdivoval její statečnost. Vévoda Akilon se tedy vydává do Uher požádat o ruku princezny Berty pro svého krále. Má však svůj vlastní plán a zatím netuší, co mu jej překazí.
Hodnocení:
57 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski