Sledovat Dítě hvězdy online

Přehrajte si Dítě hvězdy online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Dítě hvězdy
  Sledovat Dítě hvězdy online
Žánr:
Pohádka
Režie:
Miroslav Sobota
Hrají a postavy:
Jiří Laštovka, Simona Stašová, Václav Vydra, Oldřich Navrátil, Kateřina Březinová, Michal Hejný
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2007
Popis:
Pohádkový příběh Oscara Wildea o chlapci, který ztratil svou krásnou tvář.

Pohádka na motivy příběhu Oscara Wildea začíná jedné bouřlivé noci, kdy dřevorubec Gordon najde v lese novorozeně. Dá mu jméno Orion - dítě hvězdy a vezme ho k sobě domů. Orion vyroste ve velmi krásného, ale bohužel také namyšleného a krutého chlapce. Jednoho dne se objeví u dřevorubce žebračka a pozná v Orionovi svého ztraceného syna. Orion, který věří, že je dítětem hvězdy, ji zle urazí a vyžene. Vzápětí se jeho tvář změní ve směšnou a ošklivou. Po desetiletém putování, při němž leccos pochopí, se Orion dostává do moci zlého čaroděje, který pro něj má úkol. Jeho splnění má čaroději dopomoci k vládě nad celým světem. Orion musí přemoci zlá kouzla a získat nazpět nejen svou krásnou tvář a čistou duši, ale i svou matku, kterou kdysi pyšně zahnal.
Hodnocení:
70 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski