Sledovat
Monty Python: Zmysel života
online

Monty Python: Zmysel života
  Trailer k pořadu Monty Python: Zmysel života Trailer
Přehrajte si Monty Python: Zmysel života online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 146 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 199 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Snímek Monty Python: Smysl života postrádá hlavního hrdinu - je to přece svět viděný rybami skrz sklo akvária - a v rozbitém světě pro něj není práce. Není se s kým ztotožnit, s kým a pro co trpět. Z lidskosti zbyly jen okamžiky, kdy smolaři jednotlivých miniosudů stojí tváří v tvář své opuštěnosti. Z hlavního hrdiny minulých filmů zbyla jen tvář Briana na kříži (opuštěná maminka na sále jen s přístrojem, který dělá "pink", udivený pan Kreozot po výbuchu, synek, kterému "dle všeho" umřela maminka, taťka bez práce s osmaosmdesátým dítětem na cestě...). Je to podobné, jako když se Gogolovu Revizorovi vyčítalo, že postrádá kladného hrdinu, a on si v dopisu příteli smutně postěžoval, že tam byl, jen si ho nikdo nevšiml - že jím je přece smích. Zde jako poslední naděje lidstva.

Režie: Terry Jones
Hrají a postavy: Graham Chapman (Tony Bennett), John Cleese (Grim Reaper), Terry Gilliam (Window Washer / Fish #4 / Walters / Middle of the), Eric Idle (Noël Coward), Terry Jones (pan Creosote), Michael Palin (Window Washer / Harry / Fish #5 / pan Pycroft / Da)
Rok výroby: 1983
Hodnocení: 75 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV2 25.8.2022 22:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська