Sledovat S čerty nejsou žerty online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
S čerty nejsou žerty
  Trailer k pořadu S čerty nejsou žerty   Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Pohádka
Režie:
Hynek Bočan
Hrají a postavy:
Vladimír Dlouhý (Petr Máchal), Ondřej Vetchý (Devil Janek Vraník), Jana Dítětová (babička), Josef Kemr (hvozdenský hrabě), Viktor Preiss (guvernér), Jaroslava Kretschmerová (Dorota Máchalová)
Scénář:
Jiří Just, Hynek Bočan, Božena Němcová, Irena Šlapáková
Země:
Československo
Rok výroby:
1984
Popis:
Oblíbená pohádka, která vypráví o jednom knížectví, kde ve mlýně žije Petr se zlou macechou. Netuší ale, že v temných jeskyních je pekelné království...

Český film na motivy pohádky Boženy Němcové Čertův švagr.
Chamtivá macecha připraví svého nevlastního syna Petra o všechno, včetně dědictví po jeho otci. Petr se mezitím seznámí s dcerami místního knížete, když je zachrání při projížďce, při které se jim splašili koně a zaujme ho vyzývavá Angelína. Petr však pro ni nic neznamená. To její sestra Anděla, hodná a skromná, se do Petra hned zamiluje. Petrova macecha se neštítí ničeho, a aby se ho zbavila, spikne se s místním správcem - společně proti Petrovi kují pikle a pošlou ho do vězení a poté i na vojnu. Petr však uteče a protlouká se světem. Když už neví kudy kam, potká věrného a spravedlivého přítele - samotného čerta...
Hodnocení:
87 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko