Sledovat
Mimi šéf
online

Mimi šéf
  Trailer  k pořadu Mimi šéf
Přehrajte si Mimi šéf online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 153 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Rozený vůdce.
Mimi šéf je ve skutečnosti velký boss. Navenek sice působí jako roztomilé batole, ale uvnitř je to protřelý byznysmen posedlý obchodními úspěchy. Pracuje pro organizaci BabyCorp a jeho hlavním posláním je zjistit, proč teď děti prohrávají na trhu rodičovské lásky. Zatímco lásky k dětem ubývá a podíl BabyCorp na trhu klesá, o to rychleji rostou výsledky konkurenční společnosti Štěně a.s. Ta místo dětí prosazuje do rodin chlupaté, roztomilé mazlíčky a její zakladatel Francis E. Francis si může spokojeně mnout ruce a věřit, že děti z byznysu s láskou úplně vyšoupne. Mimi šéf se musí se svými pomocníky z BabyCorp vydat na speciální misi za záchranou rodičovské lásky. A aby v boji proti konkurenci uspěl, musí na svou stranu získat i svého staršího brášku.

Originální název:

The Boss Baby

Režie: Tom McGrath
Hrají a postavy: Alec Baldwin (dítě na pláži), Steve Buscemi (Francis E. Francis), Lisa Kudrowová (matka), Tobey Maguire (starší Tim / vypravěčr), Jimmy Kimmel (otec), Miles Christopher Bakshi (Tim)
Země: USA
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 63 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi HBO2 1.12.2023 19:30
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina