Sledovat Madagaskar online

Přehrajte si Madagaskar online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný Madagaskar na Prima Cool!
  Trailer k pořadu Madagaskar   Sledovat Madagaskar online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný
Režie:
Eric Darnell, Tom McGrath
Hrají a postavy:
Ben Stiller (Alex, lev - hlas), Chris Rock (Marty, zebra - hlas), David Schwimmer (Melman, žirafa - hlas), Jada Pinkett Smithová (Gloria, hrošice - hlas), Sacha Baron Cohen (King Julian, lemur - hlas), Cedric the Entertainer (Maurice, lemur - hlas)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Tohle místo nemá chybsona.

Z dílny tvůrců přelomových animovaných komedií Shrek a Příběh žraloka přichází do kin další počítačově animovaný zázrak - Madagaskar. Hlavními hrdiny příběhu jsou čtyři rozmazlená zvířátka z newyorské ZOO, která by mohla do konce svých životů dostávat svůj denní příděl obdivu a krmení, kdyby zebru Martyho nezasáhla krize středního věku a on se za pomoci šikovných tučňáků nerozhodl ilegálně opustit ZOO. Jeho kamarádi, lev Alex, hrošice Glorie a žirafa Melman se za ním vydávají do newyorských ulic, čímž odstartují řetězec jen těžko uvěřitelných událostí, které je přivedou až na pobřeží exotického ostrova Madagaskar. Tady se tito rodilí Newyorčané musí prvně v životě postarat sami o sebe a naučit se přežít v divočině, což může být pro zchoulostivělého lva, potrhlou zebru, pragmatickou hrošici a žirafu - hypochondra mnohem náročnější, než by se na první pohled mohlo zdát.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski