Sledovat Legenda o sovích strážcích online

Přehrajte si Legenda o sovích strážcích online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 116 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Legenda o sovích strážcích
  Trailer k pořadu Legenda o sovích strážcích   Sledovat Legenda o sovích strážcích online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Pohádka
Režie:
Zack Snyder
Hrají a postavy:
Emily Barclayová (Gylfie (hlas)), Abbie Cornishová (Otulissa (hlas)), Essie Davisová (Marella (hlas)), Adrienne DeFaria (Eglantine (hlas)), Joel Edgerton (Metalbeak (hlas)), Deborra-Lee Furnessová (Barran (hlas))
Země:
USA, Austrálie
Rok výroby:
2010
Popis:
Soví sameček Soren je okouzlen historkami svého otce o strážcích Ga´Hoolu. Je to mýtická skupina okřídlených bojovníků, kteří svedli velkou bitvu o záchranu celé soví rasy s ďábelskými Čistými. Zatímco Soren sní o tom, že se jednoho dne přidá ke svým hrdinům, jeho starší bratr Kludd se té představě pouze vysmívá a touží jen po lovu, létání a být otcovým oblíbencem místo bratra. Když bratři spadnou ze svého rodného hnízda na vrcholku stromu přímo do spárů Čistých, je na Sorenovi, aby s pomocí dalších odvážných sov podnikl smělý útěk. Společně pak hledají Velký strom, domov Strážců, kteří jsou jedinou nadějí na porážku Čistých a záchranu sovího království.
Hodnocení:
70 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski