LazyTown

Sledovat
LazyTown
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

V LazyTown je vše vzhůru nohama. Stephanie, optimistická dívka se zářivě růžovými vlasy, přichází do městečka a potkává bláznivý mix obyvatel, včetně nejlínějšího super darebáka na světě - Robbieho Rottena. Naštěstí pro Stephanie na LazyTown dohlíží svým pozorným okem Sportacus, atletický hrdina ve skvělé kondici, který neustále běhá, skáče, dělá salta a létá ve své futuristické vzducholodi, aby ochránil děti z LazyTown před Robbieho intrikami. Ostatní děti z LazyTown jsou zvídavé, dobrodružné, hravé, a stejně jako Stephanie se jen snaží objevit své vlastní světy. Každé z nich má silné i slabé stránky, se kterými se všechny děti mohou ztotožnit.

Žánr: Dobrodružný, Hudba & Umění, Komedie, Rodinný
Režie: Sigvaldi J. Kárason, Jonathan Judge, Steve Feldman, Raymond P. Le Gué, Kirk R. Thatcher, Magnús Scheving
Hrají a postavy: Magnús Scheving (Spartakus), Stefán Karl Stefánsson (Robbie Rotten), Julianna Rose Mauriello (Stephanie), Julie Westwood (Bessie Busybody / ...), Kobie Powell (Pixel), Gudmundur Thor (Ziggy)
Scénář: Michael Rabb, Mark Valenti, Hanna Maja, Mo Willems, Adam Peltzman, Gudmundur Thor
Země: Island, USA
Rok výroby: 2004-2006
Hodnocení: 59 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko