Sledovat
Kouzelný klíč
online

Kouzelný klíč
  Trailer k pořadu Kouzelný klíč Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Omri dostane k devátým narozeninám neobvyklý dárek.
K devátým narozeninám dostane Omri plno dárků. Ovšem dva z nich jsou velmi důležité: jeden starý klíč od bratra a malá plastiková figurka Indiána od jeho nejlepšího přítele. Ale když se tyto dva dárky spojí, vznikne velmi neobvyklá kouzelná kombinace. Figurka totiž ožívá a malému chlapci nastává nelehké období, jak utajit Indiána, který je zvyklý žít ve stanu a rozdělávat oheň, lovit zvěř a plno jiných, v současné době nepříliš běžných, věcí. Fantastické dobrodružství začíná...

Režie: Frank Oz
Hrají a postavy: Hal Scardino (Omri), Litefoot (Malý Bear), Lindsay Crouseová (Jane), Richard Jenkins (Victor), Rishi Bhat (Patrick), Steve Coogan (Tommy Atkins)
Země: USA
Rok výroby: 1995
Hodnocení: 60 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT :D 9.7.2022 09:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська