Sledovat
Rychlý jako vítr
online

Rychlý jako vítr
  Trailer k pořadu Rychlý jako vítr Trailer
Přehrajte si Rychlý jako vítr online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 136 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 199 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Sny o letním táboře se rozplynuly! Čtrnáctiletá Mika ve škole propadla, a tak ji nyní rodiče trestají tím, že musí strávit léto učením, a to v hřebčinci své přísné babičky. Mika ale u babičky kromě Sama, kluka, který pomáhá u koní a nedokáže z ní spustit oči, objeví i jiného velice zajímavého tvora. Je to Vichr, divoký a svéhlavý hřebec, s kterým nic nepořídí ani taková talentovaná krasojezdkyně, jako je Michelle, nebo babička. Kůň se prostě nedá zkrotit. Mika se rozhodne, že přesto zkusí štěstí a v noci se vkrade do Vichrovy stáje. Tak začne neobvyklé přátelství dívky a koně. Mika zjistí, že se s každým koněm dokáže dorozumět. Povede se jí díky této nově poznané schopnosti Vichra zkrotit?

Hrají a postavy: Detlev Buck (doktor Anders), Cornelia Froboessová (babička od Miky), Hanna Höppner (Mika), Nina Kronjägerová (matka od Miky), Marvin Linke (Sam), Frank Michael Pretzel
Země: Německo
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 68 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT :D 6.8.2022 09:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko