Rychlý jako vítr

Sledovat
Rychlý jako vítr
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Sny o letním táboře se rozplynuly! Čtrnáctiletá Mika ve škole propadla, a tak ji nyní rodiče trestají tím, že musí strávit léto učením, a to v hřebčinci své přísné babičky. Mika ale u babičky kromě Sama, kluka, který pomáhá u koní a nedokáže z ní spustit oči, objeví i jiného velice zajímavého tvora. Je to Vichr, divoký a svéhlavý hřebec, s kterým nic nepořídí ani taková talentovaná krasojezdkyně, jako je Michelle, nebo babička. Kůň se prostě nedá zkrotit. Mika se rozhodne, že přesto zkusí štěstí a v noci se vkrade do Vichrovy stáje. Tak začne neobvyklé přátelství dívky a koně. Mika zjistí, že se s každým koněm dokáže dorozumět. Povede se jí díky této nově poznané schopnosti Vichra zkrotit?

Žánr: Dobrodružný, Rodinný
Režie: Katja von Garnier
Hrají a postavy: Detlev Buck (doktor Anders), Cornelia Froboessová (babička od Miky), Hanna Höppner (Mika), Nina Kronjägerová (matka od Miky), Marvin Linke (Sam), Frank Michael Pretzel
Scénář: Kristina Magdalena Henn, Lea Schmidbauer
Země: Německo
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 68 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko