Sledovat
Zataženo, občas trakaře
online

Zataženo, občas trakaře
  Trailer  k pořadu Zataženo, občas trakaře
Přehrajte si Zataženo, občas trakaře online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 153 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Připravte si talíře.
Jste unaveni lidmi, kteří se vám snaží říkat, co byste měli a neměli jíst? Jste zklamáni tím, že musíte jíst pořád stejná a fádní jídla? Čekáte na den, kdy byste si mohli objednat cokoliv, kdykoliv se vám zachce? Čekání je u konce. Vaším dnešním šéfkuchařem je Zataženo, občas trakaře - neuvěřitelné dobrodružství s velkolepými... porcemi. Film, inspirovaný oblíbenou dětskou knížkou, přivádí diváky do města, kde z nebe místo deště padá jídlo!

Originální název:

Cloudy with a Chance of Meatballs

Žánr: Animovaný, Rodinný
Hrají a postavy: Bill Hader (Flint Lockwood (hlas)), Anna Farisová (Sam Sparksová (hlas)), James Caan ((hlas)), Andy Samberg (Brent (hlas)), Bruce Campbell (Mayor Shelbourne), Mr. T (Earl Devereaux (hlas))
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT :D 8.10.2023 09:22
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina