Sledovat Jak jsme oživovali dědečka online

Přehrajte si Jak jsme oživovali dědečka online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online komedie, rodinný Jak jsme oživovali dědečka na !
  Sledovat Jak jsme oživovali dědečka online
Žánr:
komedie, rodinný
Režie:
Karel Janák
Hrají a postavy:
Stanislav Zindulka, Daniel Rchichev, Daniela Byrtusová, Linda Rybová, David Prachař
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2017
Popis:
Broňa a Jirka přijíždějí s rodiči na návštěvu ke svému dědečkovi. Tam je ale čeká smutné překvapení, protože dědeček leží v posteli a odmítá vstát. Děti zjistí, že za jeho domnělou nemocí se skrývá stesk po babičce, která nedávno umřela. Rozhodnou se dědečka vyléčit po svém, ale moc se jim to nedaří. Rodiče vidí jediné řešení - poslat dědečka do nemocnice. Tenhle nápad se nelíbí ani dětem, ani dědečkovi, a tak společně utečou. Dědečkovi tajný výlet svědčí, jenže pak se jim do cesty připlete toulavý pes a nepřímo způsobí, že kolečkové křeslo i s dědečkem skončí v rybníce. Děti, které neumí plavat, skočí za ním. Uvidíme, kdo koho bude vlastně muset nakonec zachránit…
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski