Sledovat
Anjel Pána 2
online

Anjel Pána 2
  Trailer  k pořadu Anjel Pána 2
Přehrajte si Anjel Pána 2 online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 156 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu: Anjel Pána 2

Anděl Petronel a Uriáš se vydávají z nebe na zem, aby tam našli ztracené jablko poznání.
Popletení braši jsou tentokrát vysláni z nebe na zem, aby našli jablko poznání, které se sem jejich přičiněním z nebe zakutálelo. Netuší, že v předvečer svátku svatého Mikuláše se to na zemi čerty a anděly jen hemží a najít pravé jablko nebude vůbec snadné, zvlášť když musí čelit pozemskému mikulášskému gangu. Kromě toho se oba hrdinové zamilují do půvabné švadleny Magdaleny a dostanou se do sporu s jejím zlým šéfem a majitelem krejčovství Košťálem.

Originální název:

Anděl Páně 2

Žánr: Pohádka
Režie: Jiří Strach
Hrají a postavy: Ivan Trojan (anděl Petronel), Jiří Dvořák (anděl Uriáš), Vica Kerekesová (Magdalena), Anna Ctvrtnícková (Anežka), Jiří Bartoška (Bůh), Bolek Polívka (Alois Košťál)
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 70 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 25.12.2023 15:40

Recenze uživatelů:

Fajn pohádka, jednička se mi líbila asi o fous víc, ale tady se mi zase strašně líbilo prostředí, nádherné, kouzelné městečko!!!! Z českých novobobých pohádek je tato povedená (příjde mi, že poslední dobou jdou nové pohádky dost z kopce :-( ) . Některé nebeské vtípky na mě působily moc prvoplánově, toť asi jen malá výtka. Děj byl fajn, nenadchnul, ale ani nenudil. Jako celek moc fajn :-) ráda uvidím znovu :-)
80% medvidek123
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina