Sledovat Hurá na fotbal online

Přehrajte si Hurá na fotbal online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Hurá na fotbal
  Trailer k pořadu Hurá na fotbal   Sledovat Hurá na fotbal online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Rodinný, Romantický
Režie:
Juan José Campanella
Hrají a postavy:
Gabriel Almirón (Malparitti II), Federico Cecere (Cordobés), Ezequiel Cipols (Malparitti I), Luciana Falcón (Joven Amadeo), Roberto Kim (Coreano), Lucía Maciel (Laura)
Země:
Španělsko, Argentina, Indie, USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Jedinečný příběh, velký sen, společný cíl.

Amadeo už od malička trénuje se svými kamarády fotbal. Myslíte, že běhá po trávníku? Omyl! Jeho spoluhráči jsou sedm palců veliké figurky a hřištěm fotbalový stůl. Mimo to pracuje v malém baru v zapadlé vesničce a je zamilovaný do Laury, své nejlepší kamarádky. Je však natolik stydlivý, že se jí bojí otevřít své srdce. Jak čas plyne, vyroste z něj nejtalentovanější hráč ve stolním fotbálku všech dob. Jednoho dne se ale stane něco, co navždy změní jeho dosud poklidný život. Do vesnice se vrátí Ace, nejlepší světový fotbalista, a chce odvetu za jedinou porážku, kterou kdy utrpěl. Bez varování nechá zničit fotbalový stůl, zdemolovat bar a chystá se srovnat vesnici se zemí. Amadeo se zlomenou duší nad ruinami uroní slzu, která přivede k životu figurky z jeho milovaného fotbálkového stolu a tím odstartuje neobyčejné dobrodružství.
Hodnocení:
65 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski