Sledovat Gumisie online

Přehrajte si Gumisie online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, rodinný, fantasy Gumisie na Puls 2!
  Sledovat Gumisie online
Žánr:
animovaný, rodinný, fantasy
Režie:
David Block
Hrají a postavy:
Corey Burton (Gruffi Gummi), Brian Cummings (Sir Tuxford), June Forayová (Grammi Gummi), Katie Leigh (Sunni Gummi), Lorenzo Music (Tummi Gummi), Noelle Northová (Cubbi Gummi)
Země:
USA
Rok výroby:
1988-1990
Popis:
Hlavními postavami tohoto kresleného seriálu je sedm humanoidních medvídků, zvaných Gumídci (Brepta, Babča, Brůča, Brumla, Bára, Bída a Boža). Příběh je zasazen do dob rytířských soubojů a turnajů středověké Anglie. Gumídci žijí v lese zvaném Gumdolí, majíc bohatou historii a jsou relativně neznámí vůči svému okolí, které se domnívá, že již neexistují. Jedinými postavami, které o nich ví, jsou královská paže Kryštof a princezna Klára, dcera krále Kristiána. Gumídci ukrývají řadu tajemství například tzv. hopsinkovou štávu a gumídkovský medailon, kterým lze odemčít Velkou gumovědnou knihu. Kniha je nejdůležitějším odkazem starověkých gumídků a pomocí které čerpá Brepta veškerá svá kouzla. Na druhé straně mají gumídci i své nepřátele. Je jím kníže Ignor s věrným poskokem Stoupou. Ignor velí skupině tupounů (zlobrů) na svém panství Lotrník. Snaží se za každou cenu vypátrat sídlo gumídků a zmocnit se tak hopsinkové štávy. Avšak onen lektvar působí zcela jinak na lidi než na gumídky. Zatímco gumídci po jeho vypití získávají schopnost skákat vysoko do výšky, lidé a zlobři po něm dostanou obrovskou sílu a stanou se na krátkou dobu zcela nepřemožitelnými...
Hodnocení:
77 %
Sledujte na:
Puls 2 Puls 2 Archív a všechna videa pořadů televize Puls 2 online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski