Sledovat Aladin online

Přehrajte si Aladin online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 121 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Aladin
  Trailer k pořadu Aladin   Sledovat Aladin online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Muzikály, Pohádka, Dětem, Rodinný
Režie:
Ron Clements, John Musker
Hrají a postavy:
Scott Weinger (Aladin (hlas)), Robin Williams (obchodník (hlas)), Linda Larkinová (Jasmine (hlas)), Jonathan Freeman (Jafar (hlas)), Frank Welker (Rajah (hlas)), Gilbert Gottfried (Iago (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
1992
Popis:
Báječné dobrodružství s létajícím kobercem a džinem, který má smysl pro humor.

Hlavní hrdina příběhu, chudý bagdadský chlapec Aladin, dostane příležitost splnit si s pomoci kouzelné lampy svůj sen o bohatství. Může se ucházet o ruku milované princezny Jasmíny, poznává však, že peníze nemohou nikoho udělat lepším. v boji se zlotřilým vezírem Džafarem, který chce uchvátit vládu i krásnou dívku, poznává hrdina moc pravdy, přátelství a odvahy. Pomáhá mu jeho věrná opička Abu, přítulný létající koberec a samozřejmě i svérázný džin z lampy.
Hodnocení:
80 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski