Sledovat Geronimo Stilton online

Přehrajte si Geronimo Stilton online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 83 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
  Sledovat Geronimo Stilton online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, záhady, rodinný
Režie:
Guy Vasilovich
Hrají:
Ghieslaine Guardiola (Pandora, Dutch), Brian Drummond (Geronimo Stilton), Erin Mathews (Benjamin Stilton / ...), Richard Ian Cox (Trap Stilton), Sarah Edmondsonová (Thea Stilton), Moneca Stori (Pandora)
Země:
Itálie
Rok výroby:
2009
Popis:
Vážení přátelé hlodavců, vítejte v MYŠPARÁDNÍCH DOBRODRUŽSTVÍCH našeho věhlasného Geronima Stiltona. Tento výjimečný myšák pracuje jako redaktor v populárních Hlodavčích novinách a strašně rád píše knihy. Je plachý a taky trochu nemotora. Vždycky se mu podaří dostat se do nějaké šlamastiky, která ho spolu s vykutálenými členy rodiny zavede třeba až na druhý konec světa.
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
Kika

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 83 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.