Sledovat Geronimo Stilton online

Přehrajte si Geronimo Stilton online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, dobrodružný, rodinný, mysteriózní Geronimo Stilton na Kika!
  Sledovat Geronimo Stilton online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, rodinný, mysteriózní
Režie:
Guy Vasilovich
Hrají a postavy:
Brian Drummond (Geronimo Stilton), Erin Mathews (Benjamin Stilton), Sarah Edmondsonová (Thea Stilton), Richard Ian Cox (Trap Stilton), Moneca Stori (Pandora), Patricia Drakeová (Sally Rasmaussen)
Země:
Itálie
Rok výroby:
2009-2010
Popis:
Vážení přátelé hlodavců, vítejte v MYŠPARÁDNÍCH DOBRODRUŽSTVÍCH našeho věhlasného Geronima Stiltona. Tento výjimečný myšák pracuje jako redaktor v populárních Hlodavčích novinách a strašně rád píše knihy. Je plachý a taky trochu nemotora. Vždycky se mu podaří dostat se do nějaké šlamastiky, která ho spolu s vykutálenými členy rodiny zavede třeba až na druhý konec světa.
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
Kika Kika Archív a všechna videa pořadů televize Kika online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski