Flubber

Sledovat
Flubber
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Rodinná komedie s Robinem Williamsem v roli sympaticky potrhlého vynálezce.
Třikrát zapomenout na vlastní svatbu, to už není jen tak. Nehledě na to, že nebýt starostlivého létajícího robotka Weebo (který aby si mnohdy zavařil motor, aby stihl vyžehlit všechny profesorovi resty), zapomněl by se i najíst, oholit, učesat, vypravit se do práce a tak podobně. Ovšem profesor Phillip Branard má omluvu - je totiž jinak geniálním vynálezcem, což jej do jisté míry ospravedlňuje. Skléróza na straně jedné, genialita na straně druhé, co z toho vyleze tentokrát?

Žánr: Komedie, Dětem, Rodinný
Režie: Les Mayfield
Hrají a postavy: Robin Williams (Profesor Philip Brainard), Marcia Gay Hardenová (Dr. Sara Jean Reynoldsová), Christopher McDonald (Wilson Croft), Ted Levine (Wesson), Clancy Brown (Smith), Raymond J. Barry (Chester Hoenicker)
Scénář: Samuel W. Taylor, John Hughes, Bill Walsh
Země: USA
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 54 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko