Sledovat Flubber online

Přehrajte si Flubber online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 96 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online komedie, dětem, rodinný Flubber na !
  Trailer k pořadu Flubber   Sledovat Flubber online
Žánr:
komedie, dětem, rodinný
Režie:
Les Mayfield
Hrají a postavy:
Robin Williams (Profesor Philip Brainard), Marcia Gay Hardenová (Dr. Sara Jean Reynoldsová), Christopher McDonald (Wilson Croft), Ted Levine (Wesson), Clancy Brown (Smith), Raymond J. Barry (Chester Hoenicker)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Rodinná komedie s Robinem Williamsem v roli sympaticky potrhlého vynálezce.

Třikrát zapomenout na vlastní svatbu, to už není jen tak. Nehledě na to, že nebýt starostlivého létajícího robotka Weebo (který aby si mnohdy zavařil motor, aby stihl vyžehlit všechny profesorovi resty), zapomněl by se i najíst, oholit, učesat, vypravit se do práce a tak podobně. Ovšem profesor Phillip Branard má omluvu - je totiž jinak geniálním vynálezcem, což jej do jisté míry ospravedlňuje. Skléróza na straně jedné, genialita na straně druhé, co z toho vyleze tentokrát?
Hodnocení:
53 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.