Sledovat
Toy Story: Příběh hraček
online

Toy Story: Příběh hraček
  Trailer k pořadu Toy Story: Příběh hraček Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Jsou to hračky, ony mluví - alespoň pokud kolem nejsou lidé - a jsou zpět... oslavují návrat licence "Toy Story: Příběh hraček" tentokrát ve formátu 3D! Toy story: Příběh hraček, film, kterým to všechno začalo, vezme diváky zpátky na tu fantastickou, legrační cestu, kterou vidíme většinou prostřednictvím dvou hlavních rivalů - Woodyho, vytáhlého, sympatického kovboje a Buzze Lightyeara, neohroženého vesmírného rangera. Komické duo se konečně naučí odhodit své rozdílnosti, když je okolnosti oddělí od jejich vlastníka Andyho a ocitnou se na misi plné dobrodružství, kde existuje pouze jediný způsob jak přežít - vytvořit nesnadné spojenectví.

Režie: John Lasseter
Hrají a postavy: Tom Hanks (Woody (hlas)), Tim Allen (Buzz Lightyear (hlas)), Don Rickles (pan rajčatová hlava (hlas)), Jim Varney (Slinky Dog (hlas)), Wallace Shawn (slečna Tasty (hlas)), John Ratzenberger (Hamm (hlas))
Země: USA
Rok výroby: 1995
Hodnocení: 83 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 25.12.2021 05:55
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko