Emil a detektivové

Sledovat
Emil a detektivové
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

S partou kamarádů chytneš i zloděje!
Dvanáctiletému Emilovi a jeho tátovi se lepí smůla na paty. Nejdřív od nich odejde matka, otec ztratí práci a aby toho nebylo málo, po autonehodě přijde nejen o kus zdraví, ale i o řidičský průkaz. Aby si Emil odpočinul od všech těch pohrom, má dovoleno strávit pár dní u známé v Berlíně. Emil cestou narazí na pochybného muže, který ho uspí a ukradne mu úspory. Emil ale v průšvihu nezůstane sám. Seznámí se s drzou Pony a jejím dětským gangem a společně se snaží dopadnout gangstera, z něhož se vyklubal hotelový zloděj.

Žánr: Dobrodružný, Komedie, Krimi, Dětem, Rodinný
Režie: Franziska Buch
Hrají a postavy: Tobias Retzlaff (Emil Tischbein), Anja Sommavillaová (Pony Hütchenová), Jürgen Vogel (Max Grundeis), Maria Schraderová (Pastorin Hummelová), Kai Wiesinger (Knut Tischbein), Tim Hansen (Krumbiegel)
Scénář: Erich Kästner, Franziska Buch
Země: Německo
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 60 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko