Sledovat
Heidi, děvčátko z hor
online

Heidi, děvčátko z hor
  Trailer  k pořadu Heidi, děvčátko z hor
Přehrajte si Heidi, děvčátko z hor online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 153 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Heidi je osiřelé děvčátko, které tráví nejšťastnější dny dětství společně s kamarádem Peterem při hlídání stáda koz, radostného hraní a užívání si svobody švýcarských Alp, kde bydlí v prostém srubu u svého dědečka. Naplno prožitým dnům je však náhle konec, když je Heidi převezena tetou Dete do německého Frankufurtu nad Mohanem, kde má dělat společnost nemocné dívce Kláře ze zámožné rodiny. Dívky se sice ihned skamarádí, ale Heidin stesk po dědečkovi, Peterovi a horách je příliš velký.

Originální název:

Heidi

Režie: Alain Gsponer
Hrají a postavy: Anuk Steffen (Heidi), Anna Schinz (Dete), Lilian Naef (Bärbel), Bruno Ganz (Alpöhi), Peter Jecklin (pastor), Christoph Gaugler (Senner)
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 74 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Extra 30.11.2023 08:05
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina