Der Eisenhans

Der Eisenhans
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 157 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu: Der Eisenhans

Malý princ Johannes si namočí vlasy do zlaté studny a zneuctí tak vzácný pramen, který mu Železný Jan poručil hlídat. Za svou nepozornost musí odejít do světa, aby poznal jeho bídu. Na své cestě ale brzy pozná krásnou princeznu, která si zamiluje jeho zlaté vlasy. Jenže jejich lásce nepřeje Černý rytíř, který se svým mohutným vojskem obsadí hranice království. Princi nezbývá, než poprosit Železného Jana o pomoc...

Originální název:

Der Eisenhans nach einem Märchen der Gebrüder Grimm

Žánr: Pohádka, Rodinný
Hrají a postavy: Laurence Rupp (Jindřich), Paula Schramm (Prinzessin), Michael Mendl (Eisenhans), André Hennicke (Schwarzer Ritter), Marion Mitterhammerová (Königin), Johann Adam Oest (král)
Země: Německo
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 55 %
Vysíláno na: ZDF
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina