Sledovat
Bella a Sebastian
online

Bella a Sebastian
  Trailer  k pořadu Bella a Sebastian
Přehrajte si Bella a Sebastian online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 153 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Velké přátelství a ještě větší dobrodružství.
Příběh chlapce a jeho psa, který milují už čtyři generace, poprvé přichází na velké plátno jako dobrodružná podívaná v nádherných kulisách savojských Alp. Sebastián žije v horách u svého adoptivního dědečka a jednoho dne se tajně spřátelí s divokou fenkou Bellou, velkým horským psem. Uprostřed polodivoké přírody na alpských svazích spolu zažívají nejedno dobrodružství, a brzy přijde čas na to největší z nich. To, které jim přinese svět dospělých v období 2. světové války.

Originální název:

Belle et Sébastien

Režie: Nicolas Vanier
Hrají a postavy: Dimitri Storoge (doktor Guillaume), Andreas Pietschmann (nadporučík Peter), Urbain Cancelier (major), Mehdi El Glaoui (Andre), Paloma Palma (Esther), Karine Adroverová (La m?re d'Esther)
Země: Francie
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 68 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT :D 18.11.2023 09:22
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina