Sledovat Oskarova oáza online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Oskarova oáza
  Sledovat 1433 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie
Režie:
Tae-Sik Shin
Hrají a postavy:
Martial Leminoux, Jeremy Prevost
Země:
Francie
Rok výroby:
2011-2012
Popis:
Když žiješ jako osamělá ještěrka v nelítostném prostředí, nemáš to asi na světě lehké. Může se ti zdát, že se proti tobě všechno spiklo. Oskarovi se to stává dost často, má to rozlité na všech stranách. Život v pustinách mu vlastně přináší jakousi úlevu, protože jeho sousedské vztahy jsou všelijaké, ale určitě ne dobré. Kuřata útočí na blížícího se Oskara s neobvyklou zavilostí a nenechavé surikáty mutaké nikdy nechtějí pomoci. A pak tu máme ještě trojici, kvítek z čertovy zahrádky. Je to Popy, Buck a Harchi, kteří dělají Oskarovi neustále samé naschvály. Ať má, co má, oni mu to seberou. Ať jde, kam jde, oni se táhnou za ním, a to v místech, kde člověk natrefí na vodu jen zřídkakdy. Není vůbec příjemné. Ale Oskar se nikdy nevzdává. Jako optimista se raduje z poloprázdné sklenice, protože je do poloviny plná, i když v poušti je naneštěstí taková sklenice obvykle plná písku. Připravte se tedy na sérii bláznivých akčních dobrodružství mezi kaktusy, na prašných cestách a ve skalách, kde se, panečku, musí umět balancovat. Na půvabně veselé příběhy, které prožívají opravdu svérázní jedinci.
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski