Série 1:
vysíláno 16.3.
(22)
Mystic Mountain/Candy Confessions
-
sledovat
vysíláno 13.3.
(33)
Můj vlastní pokojíček
-
sledovat
vysíláno 14.3.
(34)
Hon na košíky
-
sledovat
vysíláno 15.3.
(35)
Going Green/Tattle Tail
-
sledovat
vysíláno 18.3.
(36)
Going Green/Tattle Tail
-
sledovat
vysíláno 19.3.
(37)
Super Heroes/She's Got Style
-
sledovat
bude v TV 20.3. 05:00
(38)
Super Heroes/She's Got Style
bude v TV 21.3. 05:00
(39)
Kiss Conspiracy/House Guest
bude v TV 22.3. 05:00
(40)
Kiss Conspiracy/House Guest
bude v TV 25.3. 05:00
(41)
Theozilla/Doggone It
bude v TV 26.3. 05:00
(42)
Theozilla/Doggone It
bude v TV 27.3. 05:00
(43)
Mutiny/Reality or Not
bude v TV 28.3. 05:00
(44)
Pravda nebo lež
bude v TV 29.3. 05:00
(45)
Let Them Eat Crumbs/Who Ghosts There
Série 3:
bude v TV 20.3. 05:45
(4)
Spoiler-Itis/Something Fishy
bude v TV 20.3. 06:15
(5)
Baby Mama Drama/Ballet Boys
bude v TV 21.3. 05:45
(6)
Oh Brother Where Art Thou; The Wall
bude v TV 21.3. 06:15
(7)
The Gift/Theo Knows Best
vysíláno 18.3.
(8)
Simsky/Lucky Day
-
sledovat
vysíláno 18.3.
(9)
Curiosity/House Pest
-
sledovat
bude v TV 23.3. 05:45
(10)
The Fugitives/Sherlock Chipmunk
bude v TV 24.3. 05:45
(11)
Independence Day/Opposites Attract
vysíláno 16.3.
(12)
Temporary Mom/Tee Fore Two
-
sledovat
vysíláno 19.3.
(13)
Dave Rebooted; Germs
-
sledovat
vysíláno 16.3.
(13)
Dave Rebooted; Germs
-
sledovat
vysíláno 17.3.
(14)
Theo's Big Night Out; The Bodyguard
-
sledovat
vysíláno 17.3.
(15)
A Rose by Any Other Name; Queen Bee
-
sledovat
bude v TV 23.3. 07:05
(16)
Girls Night Out; Tables Turned
bude v TV 23.3. 07:30
(17)
Switcheroo; The Paperboy
bude v TV 24.3. 07:05
(18)
Pack Animal; The Haunted Getaway
bude v TV 24.3. 07:30
(19)
Talking Teddy's Revenge; Snail-A-Palooza
vysíláno 19.3.
(20)
School Alone; It Came from Outer Space
-
sledovat
bude v TV 30.3. 07:05
(20)
School Alone; It Came from Outer Space
bude v TV 30.3. 07:30
(21)
Pizza Dash; Glory Days
bude v TV 31.3. 07:05
(22)
Across the Universe; Britt's Picks
bude v TV 31.3. 07:30
(23)
The Devil Wears Rodentia; Career Day
Série 4:
vysíláno 17.3.
(3)
Theodore's Calling
-
sledovat
vysíláno 24.2.
(4)
Mysterions
-
sledovat
vysíláno 12.3.
(5)
Simon Says
-
sledovat
vysíláno 12.3.
(6)
A Pirates Life
-
sledovat
vysíláno 13.3.
(8)
Mysterions
-
sledovat
vysíláno 14.3.
(9)
Simon Says
-
sledovat
vysíláno 14.3.
(10)
A Pirates Life
-
sledovat
vysíláno 15.3.
(11)
Sing Like a Canary
-
sledovat
vysíláno 15.3.
(12)
World Record
-
sledovat
vysíláno 17.3.
(14)
Game Show
-
sledovat
vysíláno 17.3.
(15)
Alvin Management
-
sledovat
vysíláno 12.3.
(16)
Time Capsule
-
sledovat
vysíláno 12.3.
(17)
Munk vs Machine
-
sledovat
vysíláno 13.3.
(18)
Shack Magic
-
sledovat
vysíláno 13.3.
(19)
Big Bro Theodore
-
sledovat
vysíláno 14.3.
(20)
The Granny Awards
-
sledovat
vysíláno 14.3.
(21)
No Putts, No Glory
-
sledovat
vysíláno 15.3.
(22)
The Exchange Student
-
sledovat
vysíláno 7.3.
(24)
Crystal Ball Birthday
-
sledovat
vysíláno 8.3.
(25)
Artsy Smartsy
-
sledovat
bude v TV 26.3. 05:35
(26)
A Very Merry Chipmunk Part 1
Série 5:
vysíláno 12.3.
(2)
The Great Snack Off
-
sledovat
vysíláno 13.3.
(3)
Dave's Pavillion
-
sledovat
vysíláno 15.3.
(5)
Unboxing Day
-
sledovat
vysíláno 19.3.
(7)
Yeti or Not
-
sledovat
vysíláno 21.2.
(9)
The Curse of McBeth
-
sledovat
vysíláno 22.2.
(10)
Road Warrior
-
sledovat
vysíláno 19.2.
(11)
The Return of Thornbagof
-
sledovat
vysíláno 20.2.
(12)
Fire Safety
-
sledovat
vysíláno 18.2.
(13)
The House on Cedar Lane
-
sledovat
vysíláno 16.3.
(15)
Skater Girl
-
sledovat
vysíláno 24.2.
(16)
Davey Boy
-
sledovat
vysíláno 12.3.
(19)
My Fair Chipette
-
sledovat
vysíláno 13.3.
(20)
Bathroom Bully
-
sledovat
vysíláno 15.3.
(21)
Writers Block
-
sledovat
vysíláno 12.3.
(22)
Fire Safety
-
sledovat
vysíláno 18.3.
(24)
Little Drummer Boy
-
sledovat
vysíláno 28.2.
(25)
The Party Animals
-
sledovat