Sledovat Alvin a Chipmunkové 2 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Alvin a Chipmunkové 2
  Trailer k pořadu Alvin a Chipmunkové 2   Sledovat 1411 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Komedie, Rodinný, Romantický
Režie:
Betty Thomasová
Hrají a postavy:
Zachary Levi (Toby Seville), David Cross (Ian Hawke), Jason Lee (Dave Seville), Justin Long (Alvin (hlas)), Matthew Gray Gubler (Simon (hlas)), Jesse McCartney (Theodore (hlas))
Scénář:
Ross Bagdasarian Jr., Jon Vitti, Jonathan Aibel, Glenn Berger, Ross Bagdasarian
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Jsou zpět a nejsou sami.

Příběh čipmanků, kteří uspěli ve světě showbyznysu, se tentokráte odehrává více ve škole. - Dave je po koncertě hospitalizován v Paříži. O čipmanky se má postarat za mořem jeho teta, ale „kluci“ nakonec skončí v péči Daveova bratrance Tobyho. Ten má bdít nad tím, aby chodili včas do školy i do postele. Nové žáky nominuje jejich oddaná fanynka, ředitelka Rubinová, do meziškolní pěvecké soutěže. Bývalý manažer čipmanků Ian živoří, dokud mu na práh nedorazí tří nadané čipmančice, hovořící slovensky. Muž z nich vytvoří skupinu Čiperky, v níž vidí novou šanci.
Hodnocení:
48 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko