Sledovat
Aloha, Scooby-Doo!
online

Aloha, Scooby-Doo!
  Trailer k pořadu Aloha, Scooby-Doo! Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Shaggy, Scooby-Doo a Mystery Inc. se jedou podívat na Havaj, kde se pořádá slavná soutěž surfařů. Na místě však zjistí, že se k životu probudilo nebezpečné monstrum. Místní obyvatelé jsou přesvědčeni, že je to projev rozzlobených ostrovních bohů, kteří nechtějí, aby se na posvátných místech stavěly hotely, bazény a hřiště. Obavy se potvrdí v okamžiku, když na surfaře zaútočí malí ďáblíci. Bude to první záhada, kterou se Daphné nepodaří rozlousknout? Čas běží jako splašený a pomsta bohů sopka zanedlouho exploduje.

Režie: Tim Maltby
Hrají a postavy: Frank Welker (Scooby-Doo/Fred Jones/Wiki-Tiki (hlas)), Casey Kasem (Shaggy (hlas)), Mindy Cohnová (Velma (hlas)), Grey DeLisleová (Daphne/tetaie Mahina/Local žena #2 (hlas)), Ray Bumatai (malý Jim (hlas)), Adam West (Jared Moon (hlas))
Scénář: Temple Mathews
Země: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 62 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Boomerang 20.8.2022 11:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko