Sledovat 102 dalmatinů online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
102 dalmatinů
  Trailer k pořadu 102 dalmatinů   Sledovat 1421 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Dětem, Rodinný
Režie:
Kevin Lima
Hrají a postavy:
Glenn Closeová (Cruella De Vilová), Gérard Depardieu (Jean-Pierre Le Pelt), Ioan Gruffudd (Kevin Sheperd), Alice Evansová (Chloe Simonová), Tim McInnerny (Alonzo), Eric Idle (Waddlesworth)
Scénář:
Noni Whiteová
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Jsou znovu tady a přibyl k nim jeden další pes, jeden papoušek a jeden tlustý Francouz! Štěňátka znovu dobývají dětská srdce a vítězí nad lží a nenávistí.

Ďábelská Glen Close, která pronásledovala psy, je po léčení najednou jako beránek. Jenže stačí zvuk Big Benu a hrozba se vrací! Alice Evans a její kamarádi budou mít hodně napilno, aby zachránili všechny dalmatiny z celého města.
Hodnocení:
50 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko