Časté dotazy / Jak nahrávat pořady do počítače, mobilu, tabletu nebo televize?

Jak nahrávat pořady do počítače, mobilu, tabletu nebo televize?

Nahrajte si své oblíbené pořady a seriály z televize! Spusťte službu Lepší.TV a jednoduše si uložte vše, co máte rádi nebo to, co by Vám jinak uniklo. S Lepší.TV nejste omezeni ani zařízením ani počtem nahraných hodin za měsíc!

Nahrávání pořadů na počítači

Pro nahrání Vámi zvoleného pořadu do počítače se přihlaste na stránkách Lepší.TV do svého uživatelského učtu a přejděte do záložky Online TV v horním panelu stránky, případně spusťte Windows aplikaci Lepší.TV.

Nahrávání pořadů na mobilu, tabletu, Smart TV a set-top boxech

Pro nahrávání pořadů na chytrých televizích, telefonech a tabletech s OS Android a iOS, spusťte aplikaci Lepší.TV. Pokud vlastníte set-top box Lepší.TV, pak spusťte z úvodního Menu aplikaci Lepší.TV.

Nahrávání pořadů z živého vysílání TV i z videotéky Lepší.TV

Pokud chcete nahrávat pořad z živého vysílání 118 TV stanic, pak zvolte v Menu záložku Televize, vyberte si konkrétní TV stanici a pořad, který chcete nahrát. Pro nahrání pořadu zvolte možnost NAHRÁT, kterou najdete v detailu pořadu ve spodní části obrazovky. Vámi zvolený pořad bude následně uložený ve službě a přístupný po dobu 30 dní. Seznam všech nahraných pořadů najdete v Menu Lepší.TV pod záložkou Nahrávky a zhlédnuté, zde je uvedeno i konkrétní datum, do kterého bude pořad přístupný v aplikaci Lepší.TV.

Kromě pořadů z živého vysílání si můžete nahrát i pořady z videotéky Lepší.TV. Pro nahrávání zvolte v Menu Lepší.TV záložku Nejlepší z TV, vyberte si pořad a v detailu pořadu zvolte možnost NAHRÁT.

Všechny nahrané pořady Vám budou dostupné po 30 dní od data nahrání. Své nahrávky si navíc můžete přehrát na libovolném zařízení, na kterém se přihlásíte ke službě Lepší.TV.

Nahrajte si své oblíbené pořady a seriály s Lepší.TV a staňte se skutečnými pány své televize!  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko