Sledovat Kalamita online

Sledujte Kalamita online. Lepší.TV vám přináší nejčerstvější kauzy, zpravodajství či publicistické pořady online, kdykoliv máte čas. Předplaťte si Lepší.TV a získejte vysílání 114 TV stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Objevte svět Lepší.TV již od 189 Kč měsíčně!
Kalamita
  Trailer k pořadu Kalamita   Sledovat Kalamita online
Žánr:
Komedie
Režie:
Věra Chytilová
Hrají a postavy:
Bolek Polívka (Honza Dostál), Dagmar Bláhová (Majka), Jana Synková (Primárka), Marie Pavlíková (babička), Jaroslava Kretschmerová (Ellina dcera Květa), Zdeněk Svěrák (Ucitel)
Země:
Československo
Rok výroby:
1982
Popis:
Komedie o tom, že když padá sníh, tak se i ochlazuje.

Honza Dostál chodil ještě nedávno na zoufale nudné vysokoškolské přednášky a semináře. Bylo jen otázkou času, kdy školu opustí, aby konečně dělal něco pořádného a zajímavého - třeba strojvůdce. Jeho rozhodnutí nezmění ani otec, jenž ho láká k sobě do nádražní restaurace, ani kázání o přesnosti v kanceláři ČSD. V cestě za vysněným cílem stojí již jen lékařská prohlídka. Doktor sice propadne zoufalství, když zjistí, že pro novou posilu drah je nepřekonatelným problémem správné určení barev, ale osvědčení nakonec vydá. Brzy poté si Honza chce vyřešit i trable s láskou. Zakouká se do mladičké sestřičky Majky, ale její až příliš pragmatický přístup ho odradí od dalších schůzek. V práci se zas vyhýbá jak jen to jde energické průvodčí Květě, která na něm může oči nechat. A aby toho nebylo málo, snaží se vymanit také z osidel stárnoucí primářky...
Hodnocení:
70 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski