Sledovat Cesta do života online

Sledujte Cesta do života online. Lepší.TV vám přináší nejčerstvější kauzy, zpravodajství či publicistické pořady online, kdykoliv máte čas. Předplaťte si Lepší.TV a získejte vysílání 116 TV stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Objevte svět Lepší.TV již od 189 Kč měsíčně!
Cesta do života
  Sledovat Cesta do života online
Žánr:
Zprávy
Popis:
Karanténe opatrenia zasiahli do života ľudí, ktorí potrebujú pravidelné rehabilitácie. Dotkli sa aj dvojčiat Emky a Paľka z Ivanky pri Nitre, pre ktoré minulý rok bicykloval správca Nadácie TA3 Peter Káčer a spolu s divákmi im pomáhal získať peniaze na financovanie masáží. Po roku sme sa boli pozrieť, ako sa súrodencom darí a ako si poradili s novými výzvami, pred ktoré ich postavil život... Nadácia TA3 má za sebou mimoriadne náročný, ale aj mimoriadne úspešný mesiac. Vďaka divákom TA3 mohla pomôcť viac ako 60 obciam po celom Slovensku. Z príspevku, ktorý dostali, mohli zabezpečiť svojim odkázaným občanom a seniorom rúška, rukavice, dezinfekciu a iné ochranné prostriedky.
Sledujte na:
TA3 TA3 Archív a všechna videa pořadů televize TA3 online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski