Sledovat Anděl s ďáblem v těle online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Anděl s ďáblem v těle
  Trailer k pořadu Anděl s ďáblem v těle   Sledovat 1573 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Pro dospělé, Hudba & Umění, Komedie
Režie:
Václav Matějka
Hrají a postavy:
Zdena Studénková (Renáta), Božidara Turzonovová (Madam), Karel Heřmánek (Bulis), Miloš Kopecký (Boura), Radoslav Brzobohatý (Sulc), Josef Vinklář (Nikodým)
Scénář:
Drahoslav Makovička, Václav Matějka
Země:
Československo
Rok výroby:
1983
Popis:
Nediskrétní komedie z diskrétního života.

V zámečku nedaleko Prahy je šantán a nevěstinec Riviéra, určený pro klientelu z vyšších kruhů. Paní Gábi Stolařová, zvaná madam, sice bedlivě dohlíží na pořádek, jinak ale vede podnik v rodinném duchu a dbá, aby zákazníci byli spokojeni.. To jí ovšem nebrání použít proti nim ne zcela čistou fintu, když se ocitne ve finančních těžkostech. Zaběhaný chod věcí naruší nová zaměstnankyně, krásná Renáta, která k sobě rázem strhne pozornost všech hostů. Pod andělsky nevinným zjevem ale skrývá tvrdou ctižádost a chladně kalkulující mozek, o čemž se k vlastní škodě zanedlouho přesvědčí madam i ostatní dívky...
Hodnocení:
58 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko