Sledovat seriál Zločinná mysl online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál Zločinná mysl
  Sledovat 1411 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Jim Donovan
Hrají a postavy:
David Sutcliffe (detektiv Aidan Black), Brooke Nevinová (Dr. Clara Malone), Luisa D'Oliveira (detektiv Poppy Wisnefski), Dayo Ade (Leo Beckett), Karen LeBlancová (Inspector Diane Caligra), Mayko Nguyenová (detektiv Elizabeth Liette)
Scénář:
Calum Dehartog, Tracey Forbes, Laurie Finstad-Knizhnik
Země:
Kanada
Rok výroby:
2013
Popis:
Televizní seriál Cracked sleduje příběh nově vytvořené jednotky, složené z detektivů a psychiatrů na kanadském policejním oddělení. Hlavní postavou je Aidan Black, bývalý zkušený důstojník ze SWAT týmu, který byl do nového oddílu převelen kvůli posttraumatickému syndromu. Formaci doplňuje především forenzní psychiatrička Daniella Ridleyová, detektiv Poppy Wisnefskiová a inspektorka Diane Caligrová. Série odráží skutečnost, že drtivá většina případů, ke kterým jsou policisté přivolány, vyvolávají lidé s mentálním postižením nebo psychickými poruchami bez rozdílů věku a rasy.
Hodnocení:
68 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko