Sledovat seriál Winnetou online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Winnetou
  Trailer k pořadu Winnetou   Sledovat 1522 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Western
Režie:
Harald Reinl
Hrají a postavy:
Lex Barker (Old Shatterhand), Pierre Brice (Winnetou), Marie Versiniová (Nscho-tschi), Mario Adorf (Frederick Santer), Walter Barnes (Bill Jones), Chris Howland (Lord Tuff-Tuff)
Země:
Německo, Jugoslávie
Rok výroby:
1963
Popis:
Slavná indiánka natočená na motivy dobrodružných románů Karla Maye. Příběh plný napětí a romantiky indiánských lovišť, který vypráví počátku jednoho z nejslavnějších přátelství.

Rozlehlou prérií amerického Západu duní výbuchy dynamitových náloží. Napříč územím indiánského kmene Apačů Mescallerů se staví dráha pro "železného oře". Porušením smlouvy s indiány chce dobrodruh Santer ušetřit peníze, které do stavby železnice vložila společnost Great Western. Neváhá se spojit s Kiowy, odvěkými nepřáteli Apačů. Cestu mu však zkříží mladý inženýr, přezdívaný Old Shatterhand, který byl vyslán, aby dohlédnul na dodržení původních plánů. Není však již příliš pozdě?
Hodnocení:
74 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski