Seriál
Malé vraždy Agathy Christie: Vraždy podle abecedy

Seriál Malé vraždy Agathy Christie: Vraždy podle abecedy
  Trailer k pořadu Malé vraždy Agathy Christie: Vraždy podle abecedy Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 147 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Nejnovější zpracování slavného detektivního románu. Vraždy podle abecedy.
Vraždy podle abecedy je známý detektivní román Agathy Christie, který byl předlohou pro jednu epizodu z nového francouzského cyklu. Policie dostane vždy dopis, který ohlašuje další vraždu. Oznámí první písmeno jména obětí, datum a přibližné místo, kde bude zločin spáchán. Dopis bývá vždy podepsán ABC, neboť jména zavražděných jdou podle abecedy. To ovšem komisaři Larosierovi zdaleka nestačí, aby mohl zabránit dalším zločinům.

Hrají a postavy: Blandine Bellavoir (Alice Avril), Samuel Labarthe (Commissaire Laurence), Elodie Frencková (Marl?ne), Dominique Thomas (Tricard), Francois Godart (Robert Jourdeuil), Antoine Duléry (Larosiére)
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 75 %
Vysíláno na: Prima
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська