Seriál Malé vraždy Agathy Christie: Vraždy podle abecedy

Sledovat seriál
Malé vraždy Agathy Christie: Vraždy podle abecedy
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Nejnovější zpracování slavného detektivního románu. Vraždy podle abecedy.
Vraždy podle abecedy je známý detektivní román Agathy Christie, který byl předlohou pro jednu epizodu z nového francouzského cyklu. Policie dostane vždy dopis, který ohlašuje další vraždu. Oznámí první písmeno jména obětí, datum a přibližné místo, kde bude zločin spáchán. Dopis bývá vždy podepsán ABC, neboť jména zavražděných jdou podle abecedy. To ovšem komisaři Larosierovi zdaleka nestačí, aby mohl zabránit dalším zločinům.

Žánr: Thriller, Drama, Komedie, Krimi, Mysteriózní
Režie: Olivier Panchot, Renaud Bertrand, Stéphane Kappes, Marc Angélo, Eric Woreth, Nicolas Picard
Hrají a postavy: Blandine Bellavoir (Alice Avril), Samuel Labarthe (Commissaire Laurence), Elodie Frencková (Marl?ne), Dominique Thomas (Tricard), Francois Godart (Robert Jourdeuil), Antoine Duléry (Larosiére)
Scénář: Jeanne Le Guillou, Zina Modiano, Pierre Linhart, Marc Angélo, Agatha Christie, Thierry Debroux
Země: Francie, Švýcarsko
Rok výroby: 2019
Hodnocení: 75 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko