Sledovat seriál Byl jednou jeden dům online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Byl jednou jeden dům online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál Byl jednou jeden dům
  Sledovat Byl jednou jeden dům online
Režie:
František Filip
Hrají a postavy:
Josef Abrhám (Paris Nerudný), Miloš Nedbal (Alexander Nerudný), Alena Vránová (Nerudná's daughter-in-law), Vladimír Ráž (Achilles Nerudný), Libuše Švormová (Nerudná's daughter-in-law), Josef Bláha (Hektor Nerudný)
Scénář:
Oldřich Daněk
Země:
Československo
Rok výroby:
1974
Popis:
Osudy obyvatel jednoho pražského domu od třicátých let do května 1945.

Jeden z nejlepších a nejoblíbenějších českých seriálů, dnes už uznávaný jako klasika, vznikl v polovině sedmdesátých let. Znamenal novou kapitolu v historii našeho původního seriálu. Prozaik Jan Otčenášek a dramatik Oldřich Daněk, v té době oba již renomovaní tvůrci, označili své dílo termínem "televizní román". Dali tak najevo, že jím nejde o běžný, spotřební, zábavně-populární žánr, ale že míří k televiznímu dílu hlubšího záběru. Na vypjatých historických okamžicích let 1936 až 1945 sledují zvraty českého osudu i podoby českého charakteru.
Hodnocení:
84 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko