Sledovat seriál Třetí patro online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Třetí patro online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 98 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, thriller Třetí patro na JOJ Family!
  Sledovat Třetí patro online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Karel Smyczek
Hrají a postavy:
Lukáš Vaculík (Martin Brázda), Jiří Langmajer (Jakub Sláma), Jaromíra Mílová (Hanka), František Němec (reditel uciliste Beran), Jan Antonín Duchoslav (Miky Kadlec), Markéta Fišerová (vychovatelka Ruzicková)
Země:
Československo
Rok výroby:
1988
Popis:
Sledujeme osud Michala Brázdy, který ihned po skončení základní vojenské služby nastoupí jako mistr odborné výchovy na střední odborné učiliště. Místo slíbeného 1. ročníku je ale přiřazen rovnou ke třeťákům, kteří jsou věkem jen o něco málo mladší než Michal. Samozřejmě že získat si v takovémto případě autoritu je velmi složité. Seriál ukazuje také vztahy mezi "bažanty" a "mazáky" na internátě učiliště.
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
JOJ Family JOJ Family Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Family online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski