Seriál Vášnivý polibek

Sledovat seriál
Vášnivý polibek
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Krásná zpěvačka Blanka Garsa je sirotek. Žije sama se svou hospodyní Mikou a každý večer zpívá v nočním klubu Oáza, kde je hvězdou večera. Tam ji chodí navštěvovat její bohatý ctitel Mariano, architekt vlastnící se společníkem Efrainem stavební firmu. Mariano slibuje Blance, že jakmile vyřeší své obchodní záležitosti, vezme si ji za ženu. Blanka však netuší, že Mariano je ve skutečnosti ženatý a své postavení vybudoval z peněz své ženy a jejího otce. Jednoho dne do města přijíždí Julio Otero, dávný přítel Marianovy ženy Fernandy, která oba muže seznámí.

Žánr: Romantický, Drama
Režie: Alfredo Gurrola, Benjamín Pineda
Hrají a postavy: Enrique Rocha (Mariano Díaz de León 98 dílů, 2000), Natalia Esperón (Blanca Garza Robles 98 dílů, 2000), Mercedes Molto (Mirna Ballesteros Mendizábal 98 dílů, 2000), Víctor Noriega (Daniel Díaz 98 dílů, 2000), Otto Sirgo (Julio Otero Robles 98 dílů, 2000), Luz Elena González (Rita Jiménez de Ornelas 1 díl, 2000)
Scénář: Gabriela Ortigoza, Inés Rodena, Juan Carlos Alcalá, Carmen Sepúlveda, Juan Carlos Tejeda
Země: Mexiko
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 74 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko