Sledovat seriál Vášnivý polibek online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Vášnivý polibek online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1700 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál Vášnivý polibek
  Sledovat Vášnivý polibek online
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Alfredo Gurrola, Benjamín Pineda, Gustavo Rojo
Hrají a postavy:
Enrique Rocha (Mariano Díaz de León 98 dílů, 2000), Natalia Esperón (Blanca Garza Robles 98 dílů, 2000), Mercedes Molto (Mirna Ballesteros Mendizábal 98 dílů, 2000), Víctor Noriega (Daniel Díaz 98 dílů, 2000), Otto Sirgo (Julio Otero Robles 98 dílů, 2000), Luz Elena González (Rita Jiménez de Ornelas 1 díl, 2000)
Scénář:
Gabriela Ortigoza, Inés Rodena, Juan Carlos Alcalá, Carmen Sepúlveda, Juan Carlos Tejeda
Země:
Mexiko
Rok výroby:
2000
Popis:
Krásná zpěvačka Blanka Garsa je sirotek. Žije sama se svou hospodyní Mikou a každý večer zpívá v nočním klubu Oáza, kde je hvězdou večera. Tam ji chodí navštěvovat její bohatý ctitel Mariano, architekt vlastnící se společníkem Efrainem stavební firmu. Mariano slibuje Blance, že jakmile vyřeší své obchodní záležitosti, vezme si ji za ženu. Blanka však netuší, že Mariano je ve skutečnosti ženatý a své postavení vybudoval z peněz své ženy a jejího otce. Jednoho dne do města přijíždí Julio Otero, dávný přítel Marianovy ženy Fernandy, která oba muže seznámí.
Sledujte na:
RELAX RELAX Archív a všechna videa pořadů televize RELAX online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko