Seriál Svet v plameňoch

Sledovat seriál
Svet v plameňoch
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Svet v plameňoch online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 128 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1333 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 1 Kč!

Informace o seriálu

Svět v plamenech je emocionální poutavá drama z období prvního roku druhé světové války. Sleduje prolínající se osudy obyčejných hrdinů v pěti zemích světa, jejichž každodenní životy poznamenala válka. Je to příběh bez generálů a vůdců, jen o lidech, kteří netouží po ničem jiném než po normálních, klidných životech.

Žánr: Drama, Válečný, Thriller
Režie: Chanya Button, Thomas Q. Napper
Hrají a postavy: Jonah Hauer-King (Harry Chase 7 dílů, 2019), Julia Brown (Lois Bennett 7 dílů, 2019), Helen Huntová (Nancy Campbell 7 dílů, 2019), Sean Bean (Douglas Bennett 7 dílů, 2019), Zofia Wichlacz (Kasia Tomaszeski 7 dílů, 2019), Lesley Manvilleová (Robina Chase 7 dílů, 2019)
Scénář: Peter Bowker
Země: Velká Británie
Rok výroby: 2019
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko