Sledovat seriál Spiknutí proti Americe online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Spiknutí proti Americe
  Sledovat 1431 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Minkie Spiro
Hrají a postavy:
Ben Cole (Charles Lindbergh 6 dílů, 2020), Jacob Laval (Seldon Wishnow 6 dílů, 2020), Azhy Robertson (Phillip / ... 6 dílů, 2020), Winona Ryderová (Evelyn Finkel 6 dílů, 2020), John Turturro (Rabbi Lionel Bengelsdorf 6 dílů, 2020), Anthony Boyle (Alvin 5 dílů, 2020)
Země:
USA
Rok výroby:
2020
Popis:
V alternativní verzi dějin USA za 2. sv. války sleduje chudá židovská rodina z New Jersey politický vzestup Charlese Lindbergha, slavného letce a populistického rasisty, který se chopí prezidentského úřadu a nasměruje Ameriku k fašismu.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski