Sledovat seriál
Slovácko sa nesúdí
online

Seriál Slovácko sa nesúdí
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Slovácko sa nesúdí online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 136 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1 548 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Všechno zlé je k něčemu dobré... I když podle stařečka Pagáča to prý byla největší hrůza jeho života. Co? Když hráli divadlo. Divadelní hru napsal Jura Klásek a režíroval ji sám stařeček Pagáč. Ten do rolí milovnického páru obsadil Janka Obrůčku a Mařenku Ohnicovů. To se ale nelíbilo starému Ohnicovi. Stačilo, aby viděl, jak se k sobě mladí na jevišti mají, a bylo zle. Horká hlava a pár schválností, to nemůže dobře dopadnout. Stařeček Pagáč se snaží zachránit, co se dá.

Žánr: Komedie
Režie: Petr Tuček
Hrají a postavy: Jozef Króner (Pagac), Oldřich Velen (Jura Klasek), Václav Kyzlink (policista), Jiří Tomek (Cyril Píscala), Terezia Krónerová (Kaca Pagácová), Stanislav Tříska (Bellman)
Rok výroby: 1975-1984
Hodnocení: 81 %
Vysíláno na: ČT1

Seznam epizod

(1) Parohy - sledovat
(2) Polénko - sledovat
(3) Nadílka - sledovat
(4) Hody - sledovat
(5) Divadlo - sledovat
(6) Medicína - sledovat
(7) Zabijačka - sledovat
(8) Medvěd - sledovat
(9) Hlt za tři krejcary - sledovat
(10) Janek Vyskoč, kozí vrah - sledovat
(11) Odplata - sledovat
(12) Poslední vůle - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko