Sledovat seriál Slovácko sa nesúdí online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Slovácko sa nesúdí online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 100 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1151 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online komedie Slovácko sa nesúdí na ČT1!
  Sledovat Slovácko sa nesúdí online
Žánr:
komedie
Režie:
Petr Tuček
Hrají a postavy:
Jozef Króner (Pagac), Terezia Krónerová (Kaca Pagácová), Stanislav Hájek, Bronislav Poloczek (Martin Kordula), Ilja Prachař, Jirí Prichystal (Cagan)
Země:
Československo
Rok výroby:
1975-1984
Popis:
Všechno zlé je k něčemu dobré... I když podle stařečka Pagáča to prý byla největší hrůza jeho života. Co? Když hráli divadlo. Divadelní hru napsal Jura Klásek a režíroval ji sám stařeček Pagáč. Ten do rolí milovnického páru obsadil Janka Obrůčku a Mařenku Ohnicovů. To se ale nelíbilo starému Ohnicovi. Stačilo, aby viděl, jak se k sobě mladí na jevišti mají, a bylo zle. Horká hlava a pár schválností, to nemůže dobře dopadnout. Stařeček Pagáč se snaží zachránit, co se dá.
Hodnocení:
80 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski