Seriál Slovácko sa nesúdí

Sledovat seriál
Slovácko sa nesúdí
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Všechno zlé je k něčemu dobré... I když podle stařečka Pagáča to prý byla největší hrůza jeho života. Co? Když hráli divadlo. Divadelní hru napsal Jura Klásek a režíroval ji sám stařeček Pagáč. Ten do rolí milovnického páru obsadil Janka Obrůčku a Mařenku Ohnicovů. To se ale nelíbilo starému Ohnicovi. Stačilo, aby viděl, jak se k sobě mladí na jevišti mají, a bylo zle. Horká hlava a pár schválností, to nemůže dobře dopadnout. Stařeček Pagáč se snaží zachránit, co se dá.

Žánr: Komedie
Režie: Petr Tuček
Hrají a postavy: Karel Adam (Stonemason), Jozef Króner (Pagac), Stanislav Hájek, Ilja Prachař, Jiří Tomek, Soňa Valentová (Anésa Píscalová)
Scénář: Zdenek Galuska, Petr Tuček
Země: Československo
Rok výroby: 1984
Hodnocení: 81 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko