Seriál Siska

Sledovat seriál
Siska
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Napínavé příběhy pátrání po mnichovských vrazích se samozřejmě neobejdou bez tvrdých ran, rychlých honiček a pořádné dávky napětí.
Peter Siska byl právě jmenován šéfem oddělení vražd na mnichovském policejním ředitelství, kde se pokusí navázat na tradici šéfinspektora Derricka, který mistrovsky řešil složité případy takřka čtvrt století. Peter Kremer v roli Petera Sisky je rázný sympaťák nenápadné elegance, nepodléhající módě. Po boku mu stojí dva ostřílení seriáloví policisté Werner Schnitzer jako inspektor Jacob Hahne a Matthias Freihof jako detektiv Lorenz Wiegand. Vytvořili spolu skvělé trio, jež si rychle získalo srdce televizních diváků. Siska nastupuje na místo velitele mordparty a od samého začátku je zřejmé, že používá značně osobité vyšetřovací metody a je připraven je na novém působišti okamžitě začít uplatňovat.

Žánr: Krimi
Režie: Hans-Jürgen Tögel, Vadim Glowna, Gero Erhardt, Dietrich Haugk, Joseph Vilsmaier
Hrají a postavy: Werner Schnitzer (Jacob Hahne), Frank Te Neues (policista), Peter Kremer (Peter Siska), Matthias Freihof (Lorenz Wiegand), Wolfgang M. Bauer (Viktor Siska / ...), Tobias Nath (Gerhard Lessmann / ...)
Scénář: Siegfried Schneider, Albert Sandner, Detlef Müller, Herbert Reinecker, Adolf Schröder
Země: Německo
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 56 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko