Sledovat seriál Siska online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Siska online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1415 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál Siska
  Sledovat Siska online
Žánr:
Krimi
Režie:
Hans-Jürgen Tögel
Hrají a postavy:
Peter Kremer (Peter Siska), Werner Schnitzer (Jacob Hahne), Matthias Freihof (Lorenz Wiegand), Florian Martens (Paul Latzek), Susanne Lüningová (Karla Burghard), Hermann Lause (Robert Bremer)
Scénář:
Detlef Müller
Země:
Německo
Rok výroby:
1998-2007
Popis:
Napínavé příběhy pátrání po mnichovských vrazích se samozřejmě neobejdou bez tvrdých ran, rychlých honiček a pořádné dávky napětí.

Peter Siska byl právě jmenován šéfem oddělení vražd na mnichovském policejním ředitelství, kde se pokusí navázat na tradici šéfinspektora Derricka, který mistrovsky řešil složité případy takřka čtvrt století. Peter Kremer v roli Petera Sisky je rázný sympaťák nenápadné elegance, nepodléhající módě. Po boku mu stojí dva ostřílení seriáloví policisté Werner Schnitzer jako inspektor Jacob Hahne a Matthias Freihof jako detektiv Lorenz Wiegand. Vytvořili spolu skvělé trio, jež si rychle získalo srdce televizních diváků. Siska nastupuje na místo velitele mordparty a od samého začátku je zřejmé, že používá značně osobité vyšetřovací metody a je připraven je na novém působišti okamžitě začít uplatňovat.
Hodnocení:
56 %
Sledujte na:
Prima Krimi Prima Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Prima Krimi online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko