Sledovat seriál Sherlock: Slepý bankéř online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Sherlock: Slepý bankéř online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 500 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Sherlock: Slepý bankéř online
Žánr:
drama, krimi, záhady, thriller
Režie:
Euros Lyn
Hrají:
Benedict Cumberbatch (Sherlock Holmes), Martin Freeman (doktor John Watson), Una Stubbs (paní Hudsonová), Zoe Telfordová (Sarah), Loo Brealey (Molly Hooper), Gemma Chan (Soo Lin Yao)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2010
Popis:
Nový detektiv 21 století.

Kdo by neznal Sherlocka Holmese, geniálního detektiva vzešlého z pera Sira Arthura Conana Doyla. Mistr dedukce v tvídovém saku a kostkované lovecké čepici se spolu se svým věrným přítelem doktorem Watsonem stal pevnou součástí západního kulturního dědictví. Tak pevnou, že první zprávy o připravované aktualizaci jeho příběhů byly považovány bezmála za svatokrádež.
Hodnocení:
92 %
Sledujte na:
Prima Krimi

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.