Sledovat seriál Sherlock: Poslední přísaha online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Sherlock: Poslední přísaha online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1157 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi, drama, mysteriózní, thriller Sherlock: Poslední přísaha na Prima MAX, Prima!
  Sledovat Sherlock: Poslední přísaha online
Žánr:
krimi, drama, mysteriózní, thriller
Režie:
Nick Hurran
Hrají a postavy:
Benedict Cumberbatch (Sherlock Holmes), Martin Freeman (doktor John Watson), Una Stubbs (paní Hudsonová), Rupert Graves (DI Lestrade), Mark Gatiss (Mycroft Holmes), Andrew Scott (Jim Moriarty)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2010-2013
Popis:
Nový detektiv 21 století.

Kdo by neznal Sherlocka Holmese, geniálního detektiva vzešlého z pera Sira Arthura Conana Doyla. Mistr dedukce v tvídovém saku a kostkované lovecké čepici se spolu se svým věrným přítelem doktorem Watsonem stal pevnou součástí západního kulturního dědictví. Tak pevnou, že první zprávy o připravované aktualizaci jeho příběhů byly považovány bezmála za svatokrádež.
Hodnocení:
91 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online
Prima Prima Archív a všechna videa pořadů televize Prima online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski