Sledovat seriál Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 110 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1168 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně
  Sledovat Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně online
Žánr:
Krimi, Drama, Mysteriózní
Režie:
Michael M. Robin
Hrají a postavy:
Angie Harmonová (Jane Rizzoli), Sasha Alexanderová (Maura Isles), Jordan Bridges (Frankie Rizzoli Jr.), Idara Victor (Nina Holiday), Adam Sinclair (Kent Drake), Bruce McGill (Vince Korsak)
Země:
USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Mladé slečny jsou sladké a roztomilé... no prostě všechno krásné.

Seriál natočený na základě napínavé novely The Surgeon od Tess Gerritsenové. Příběh je zasazen do Bostonu, na místní policejní stanici, kde hlavní protagonistky seriálu Jane Rizzoli a Maura Isles řeší nejrůznější případy. Drsná Jane, pochází z Bostonu z temperamentní italsko-americké rodiny a je jedinou ženou s hodností detektiv na oddělení vražd. Metodická a přímočará Maura je soudní patoložkou a většinou se cítí lépe mezi mrtvými než živými. Pochází z bohaté rodiny a vždy musí být in, no prostě dokonale oblečená a připravená. Přestože to jsou jiné osobnosti, skvěle se doplňují, a když spojí hlavy dohromady, odnesou to i ti nejhorší zločinci v Bostonu.
Hodnocení:
75 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski