Seriál Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně

Sledovat seriál
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 131 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1393 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Mladé slečny jsou sladké a roztomilé... no prostě všechno krásné.
Seriál natočený na základě napínavé novely The Surgeon od Tess Gerritsenové. Příběh je zasazen do Bostonu, na místní policejní stanici, kde hlavní protagonistky seriálu Jane Rizzoli a Maura Isles řeší nejrůznější případy. Drsná Jane, pochází z Bostonu z temperamentní italsko-americké rodiny a je jedinou ženou s hodností detektiv na oddělení vražd. Metodická a přímočará Maura je soudní patoložkou a většinou se cítí lépe mezi mrtvými než živými. Pochází z bohaté rodiny a vždy musí být in, no prostě dokonale oblečená a připravená. Přestože to jsou jiné osobnosti, skvěle se doplňují, a když spojí hlavy dohromady, odnesou to i ti nejhorší zločinci v Bostonu.

Žánr: Krimi, Drama, Mysteriózní
Režie: Jamie Babbit
Hrají a postavy: Angie Harmonová (Jane Rizzoli), Sasha Alexanderová (Maura Isles), Brian Goodman (nadporučík Sean Cavanaugh), Jordan Bridges (Frankie Rizzoli Jr.), Lee Thompson Young (detektiv Barry Frost), Ramón Franco (Mateo Morales)
Scénář: Janet Tamaro, Tess Gerritsen, Lisa Marie Petersen
Země: USA
Rok výroby: 2013-2015
Hodnocení: 76 %

Seznam epizod

Série 5:
(6) Poslední rána - sledovat
(7) Utajené doznání - sledovat
(8) Ztráty a nálezy - sledovat
(9) Rodina je základ - sledovat
(10) Jako Fénix z popela - sledovat
(11) Nesnesitelné vedro - sledovat
(12) Tíha důkazů - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko