Sledovat seriál Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1489 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně
  Sledovat Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně online
Žánr:
Krimi, Drama, Mysteriózní
Režie:
Steve Clancy
Hrají a postavy:
Angie Harmonová (detektiv Jane Rizzoli), Sasha Alexanderová (Dr. Maura Isles), Jordan Bridges (Frankie Rizzoli), Idara Victor (Nina Holiday), Bruce McGill (detektiv Vince Korsak), Lorraine Braccová (Angela Rizzoli)
Země:
USA
Rok výroby:
2013-2015
Popis:
Mladé slečny jsou sladké a roztomilé... no prostě všechno krásné.

Seriál natočený na základě napínavé novely The Surgeon od Tess Gerritsenové. Příběh je zasazen do Bostonu, na místní policejní stanici, kde hlavní protagonistky seriálu Jane Rizzoli a Maura Isles řeší nejrůznější případy. Drsná Jane, pochází z Bostonu z temperamentní italsko-americké rodiny a je jedinou ženou s hodností detektiv na oddělení vražd. Metodická a přímočará Maura je soudní patoložkou a většinou se cítí lépe mezi mrtvými než živými. Pochází z bohaté rodiny a vždy musí být in, no prostě dokonale oblečená a připravená. Přestože to jsou jiné osobnosti, skvěle se doplňují, a když spojí hlavy dohromady, odnesou to i ti nejhorší zločinci v Bostonu.
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
Prima Krimi Prima Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Prima Krimi online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski