Sledovat seriál
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně
online

Seriál Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 153 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 429 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 229 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Mladé slečny jsou sladké a roztomilé... no prostě všechno krásné.
Seriál natočený na základě napínavé novely The Surgeon od Tess Gerritsenové. Příběh je zasazen do Bostonu, na místní policejní stanici, kde hlavní protagonistky seriálu Jane Rizzoli a Maura Isles řeší nejrůznější případy. Drsná Jane, pochází z Bostonu z temperamentní italsko-americké rodiny a je jedinou ženou s hodností detektiv na oddělení vražd. Metodická a přímočará Maura je soudní patoložkou a většinou se cítí lépe mezi mrtvými než živými. Pochází z bohaté rodiny a vždy musí být in, no prostě dokonale oblečená a připravená. Přestože to jsou jiné osobnosti, skvěle se doplňují, a když spojí hlavy dohromady, odnesou to i ti nejhorší zločinci v Bostonu.

Hrají a postavy: Angie Harmonová (Jane Rizzoli), Sasha Alexanderová (Maura Isles), Jordan Bridges (Frankie Rizzoli Jr.), Bruce McGill (Det. Vince Korsak), Jayson Blair (Brandon Lewis), Lorraine Braccová (Angela)
Země: USA
Rok výroby: 2015-2017
Hodnocení: 77 %
Vysíláno na: Prima Krimi

Seznam epizod

Série 7:
vysíláno 3.6. (9) 65 hodin - sledovat
vysíláno 5.6. (10) V bohatství či chudobě - sledovat
vysíláno 5.6. (11) V rakvi - sledovat
vysíláno 6.6. (12) Včera, zítra, dnes - sledovat
vysíláno 7.6. (13) Konec služby - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська