Sledovat seriál
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně
online

Seriál Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Mladé slečny jsou sladké a roztomilé... no prostě všechno krásné.
Seriál natočený na základě napínavé novely The Surgeon od Tess Gerritsenové. Příběh je zasazen do Bostonu, na místní policejní stanici, kde hlavní protagonistky seriálu Jane Rizzoli a Maura Isles řeší nejrůznější případy. Drsná Jane, pochází z Bostonu z temperamentní italsko-americké rodiny a je jedinou ženou s hodností detektiv na oddělení vražd. Metodická a přímočará Maura je soudní patoložkou a většinou se cítí lépe mezi mrtvými než živými. Pochází z bohaté rodiny a vždy musí být in, no prostě dokonale oblečená a připravená. Přestože to jsou jiné osobnosti, skvěle se doplňují, a když spojí hlavy dohromady, odnesou to i ti nejhorší zločinci v Bostonu.

Hrají a postavy: Angie Harmonová (Jane Rizzoli), Sasha Alexanderová (Maura Isles), Jordan Bridges (Frankie Rizzoli Jr.), Bruce McGill (Det. Vince Korsak), Jayson Blair (Brandon Lewis), Lorraine Braccová (Angela)
Země: USA
Rok výroby: 2016-2017
Hodnocení: 75 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima Krimi 7.6.2022 13:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko