Sledovat seriál Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 500 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně online
Žánr:
krimi, drama, záhady
Režie:
Fred Toye
Hrají:
Angie Harmonová (detektiv Jane Rizzoli), Sasha Alexanderová (Dr. Maura Isles), Brian Goodman (nadporučík Sean Cavanaugh), Jordan Bridges (Frankie Rizzoli Jr.), Lee Thompson Young (detektiv Barry Frost), Bruce McGill (detektiv Vince Korsak)
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Mladé slečny jsou sladké a roztomilé... no prostě všechno krásné.

Seriál natočený na základě napínavé novely The Surgeon od Tess Gerritsenové. Příběh je zasazen do Bostonu, na místní policejní stanici, kde hlavní protagonistky seriálu Jane Rizzoli a Maura Isles řeší nejrůznější případy. Drsná Jane, pochází z Bostonu z temperamentní italsko-americké rodiny a je jedinou ženou s hodností detektiv na oddělení vražd. Metodická a přímočará Maura je soudní patoložkou a většinou se cítí lépe mezi mrtvými než živými. Pochází z bohaté rodiny a vždy musí být in, no prostě dokonale oblečená a připravená. Přestože to jsou jiné osobnosti, skvěle se doplňují, a když spojí hlavy dohromady, odnesou to i ti nejhorší zločinci v Bostonu.
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
Nova Cinema

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.